COVID-19 up to date

Předpokládaný čas: 160 minut
Ohodnoceno: 3 kredity ČLK, 1 kredit SLK, 2 kredity SLK, 2 body ČLnK. Akreditováno SNP
Datum publikace: 9. 5. 2023
Pro možnost absolvování on-line kurzu je třeba se přihlásit.

Podmínky splnění

3 kredity ČLK – absolvování na min. 80 % max. 3 pokusy 1 kredit SLK – absolvování na min. 60 % max. 1 pokus 2 kredity SLK – absolvování na min. 80 % max. 1 pokus 0 kreditů SNP – absolvování na min. 80 % max. 99 pokusů 2 body ČLnK – absolvování na min. 70 % max. 3 pokusy
Jak uplatnit kredity?

Úvod ke kurzu

Pandemie zmizela z předních stránek novin, ale pacienti s tímto onemocněním se stali trvalou skutečností lékařských ordinací a nemocničních oddělení. Doporučení pro péči o ně se neustále vyvíjejí v souladu s dostupnými daty a léčebnými možnostmi. Projděte si náš nový videokurz, abyste si byli jisti, že se v jejich aktuální podobě dobře orientujete.

Co se v kurzu dozvíte? Doc. MUDr. Vladimír Koblížek, Ph.D., z Plicní kliniky LF UK a FN Hradec Králové shrnuje postup v péči o ambulantního i hospitalizovaného pacienta s akutním onemocněním COVID-19. Na management postcovidových obtíží se zaměřuje MUDr. Mikuláš Skála z téhož pracoviště. Příspěvek o přínosu fermentované stravy pro celkové zdraví organismu a jeho odolnost při setkání s infekcí doplňuje prof. MUDr. František Kopřiva, Ph.D., z Dětské kliniky LF UP a FN Olomouc. Současnému přístupu k očkování proti COVID-19 se na závěr věnuje prof. MUDr. Roman Prymula, CSc., Ph.D., z Ústavu preventivního lékařství LF UK a FN Hradec Králové.Autor kurzu: 
doc. MUDr. Vladimír Koblížek, Ph.D.
Autor kurzu: 
MUDr. Mikuláš Skála
Autor kurzu: 
prof. MUDr. František Kopřiva, Ph.D.
Autor kurzu: 
prof. MUDr. Roman Prymula, CSc., Ph.D.
Odborná garance: doc. MUDr. Vladimír Koblížek, Ph.D.
Partneři sekce
Angelini_logo2022


Partner kurzu: Angelini
Přihlášení
Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu, se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Přihlášení

Nemáte účet?  Registrujte se