Ještě nemáte zapsané body do cyklu CV 2017–2020?


Autoři: PharmDr. Ovčaří David
Vyšlo v časopise: Čas. čes. lék., 92, 2020, č. 11, s. 20

https://1url.cz/ez0eY

Absolvovali jste v uplynulém cyklu celoživotního vzdělávání nějakou akci nebo vám náleží body za jinou individuální činnost?

Žádat o zapsání individuálních bodů je v některých případech možné u představenstva svého okresního sdružení a pro všechny nároky na Oddělení vzdělávání ČLnK (vzdelavani@lekarnici.cz). Uznat je možné pouze aktivity z období od 1. 9. 2017 do 31. 8. 2020.

Obdobně je možné uplatnit nárok na snížení počtu bodů potřebných ke splnění cyklu z důvodu mateřské a rodičovské dovolené, dlouhodobé pracovní neschopnosti nebo v jiných výjimečných případech.

Všechny žádosti je nutné relevantně doložit a nejzazší termín zapsání bodů je 31. 12. 2020. Nejzazší termín, kdy může představenstvo komory na svém jednání rozhodnout o sporných žádostech, připadá na 15. 12. 2020. Doporučujeme proto podání žádosti neodkládat.

Pokud máte cyklus vzdělávání splněný, další individuální body se již nezapisují.

PharmDr. David Ovčaří, Pracovní skupina pro celoživotní vzdělávání

Vzdělávací akce

Vzhledem k těžko předvídatelnému vývoji situace kolem pandemie COVID-19 sledujte, prosím, aktuální nabídku vzdělávacích akcí na internetových stránkách: www.lekarnici.cz.

Jako náhradu za rušené semináře ­pracovní skupina pro celoživotní vzdělávání připravuje rozšířenou nabídku distančních vzdělávacích akcí – webinářů a e-learningů.


Štítky
Farmacie Farmakologie Farmaceutický asistent

Článek vyšel v časopise

Časopis českých lékárníků

Číslo 11

2020 Číslo 11

Nejčtenější v tomto čísle
Přihlášení
Zapomenuté heslo

Nemáte účet?  Registrujte se

Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu, se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Přihlášení

Nemáte účet?  Registrujte se