Radostné setkání


Vyšlo v časopise: Čas. čes. lék., 91, 2019, č. 1, s. 11

Okresní sdružení lékárníků v Uherském Hradišti uspořádalo netradiční setkání současných a dříve narozených kolegů v příjemném prostředí hotelu Grand v Uherském Hradišti.

Při kávě a čaji členové představenstva OSL přítomné krátce seznámili se současnou situací v lékárenství, elektronizací, novou protipadělkovou směrnicí, zodpověděli několik dotazů a pak už nic nebránilo volné zábavě, radosti nad setkáním třeba po deseti letech a samozřejmě vzpomínání na doby minulé, bez elektronických hraček dnešní doby, kdy se expedovalo a taxovalo pouze s tužkou v ruce. Některé kolegyně přinesly fotky, jiné překvapily zápisníčkem plným přebreptů, veselých historek nejen z lékárny nebo vtipných komentářů. Příhod z praxe nebo společných zájezdů a výletů bylo vzpomenuto mnoho, a mně bylo trošku líto, že v dnešní době už není tolik času, chuti ani energie na takovéto aktivity.Odpoledne uběhlo jako voda, v předvánočním adventním čase velmi příjemné zastavení a posezení, a velmi rychle přišel čas rozloučení.

Děkuji všem, kteří mi pomohli s přípravou této akce, kolegům a kolegyním, kteří si našli čas a přišli se pobavit. Doufám, že příští setkání koncem roku bude stejně emotivní a vydařené jako to loňské.

Mgr. Petra DOSTÁLOVÁ, předsedkyně OSL Uherské Hradiště


Štítky
Farmacie Farmakologie Farmaceutický asistent

Článek vyšel v časopise

Časopis českých lékárníků

Číslo 1

2019 Číslo 1

Nejčtenější v tomto čísle
Přihlášení
Zapomenuté heslo

Nemáte účet?  Registrujte se

Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu, se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Přihlášení

Nemáte účet?  Registrujte se