XLVII. farmaceutický ples


Vyšlo v časopise: Čas. čes. lék., 90, 2018, č. 1, s. 30

Pánové, vyberte toho nejlepšího motýlka, vytáhněte ze skříně skvěle padnoucí tmavý oblek. Dámy, zvolte ty nejúchvatnější šaty, které jsou šperkem vaší šatny a nechte si pak ještě chvilku na výběr nejelegantnějších střevíčků. Přesně tuto parádu si totiž zaslouží pouze jediná akce, jíž se chtějí účastnit naprosto všichni, pro které se stala farmacie životním posláním, lékárna druhým domovem, a kteří jsou na to patřičně hrdí!

Dovolte, abych Vás jménem svým i jménem Spolku českých studentů farmacie (SCSF) pozval na XLVII. farmaceutický ples, který se uskuteční v pátek 23. února 2018 v prostorách Kongresového centra Aldis v Hradci Králové.


Program začne ve 20 hodin ve Velkém sále slavnostním přivítáním Spectabilis pana děkana Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové doc. PharmDr. Tomáše Šimůnka, Ph.D.

Během plesu se můžete těšit na klasické předtančení, taneční vystoupení studentů obou hradeckých fakult Univerzity Karlovy, slosování velké tomboly a půlnoční překvapení. Po celý večer bude hudební program zajišťovat živá kapela, dále legendární „studentská“ DiJazzTiva a produkce v režii DJ.

Jako každý rok se můžete těšit na bohatou tombolu. V ceně lístku ke stolu do Velkého sálu je zahrnuto i drobné občerstvení. V průběhu celého večera se budete moci nechat vyfotografovat.

Bližší informace o prodeji lístků naleznete na www.scsf.cz nebo na Facebooku, stejně jako další informace o události. V případě dotazů se na mne neváhejte obrátit. Těším se na shledanou na našem plese, protože na této tradiční společenské události rozhodně nesmíte chybět!

Jakub Eduard SYŘÍNEK, viceprezident pro vnitro SČSF, hlavní organizátor plesu


Štítky
Farmacie Farmakologie Farmaceutický asistent
Článek Editorial

Článek vyšel v časopise

Časopis českých lékárníků

Číslo 1

2018 Číslo 1

Nejčtenější v tomto čísle
Přihlášení
Zapomenuté heslo

Nemáte účet?  Registrujte se

Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu, se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Přihlášení

Nemáte účet?  Registrujte se